آخرین آموزش ها

 

برای دریافت مزایای استخرهای پرورش ماهی

   هشت ضلعی بر رو عکس بالا کلیک کنید

ورود به سایت

اوقات شرعی

دوره های آموزشی آبزیان استان اردبیل

دکتر میرآرمان واعظی مدیرکل شیلات استان اظهار داشت: هرساله دوره های آموزشی رایگان شیلاتی با هدف ارتقا سطح دانش و توانمندی بهره برداران و علاقه مندان این صنعت، بر اساس نیاز و ضرورت برگزار می‌شود که نقش مهمی در پیشبرد اهداف سازمانی و همچنین تعالی جامعه بهره بردار دارد.

دکتر واعظی افزود: از ابتدای سال 99 تاکنون تعداد 17 دوره آموزشی با عناوین مختلف از جمله آشنایی با تکثیر و پرورش آبزیان، پرورش ماهیان خاویاری،ارتقاء تولید در مزارع پرورشی، آشنایی با مکانیزاسیون و اهمیت آن در مزارع و...  در حوزه های مختلف سردآبی، گرمابی، زینتی، زالوی طبی و خاویاری در سطح استان برای بهره برداران، عموم مردم، مددجویان زندان و... برگزار شده که تعداد 6 دوره بصورت حضوری و سپس باتوجه به شیوع بیماری کرونا تعداد 11 دوره بصورت مجازی بوده و جمعاً 1687 نفر روز در این دوره های آموزشی رایگان شرکت کرده و گواهی دریافت نمودند.

گفتنی است آموزش صحیح و بیان اصول و مبانی شیلاتی توسط گروه ترویج اداره کل شیلات در این دوره‌ها سبب توسعه و شکوفایی بخش شیلات استان،افزایش تولید آبزیان در واحد سطح، شناسایی نیروهای بالقوه وعلاقه‌مند در زمینه پرورش آبزیان و همچنین زمینه ساز ایجاد اشتغال و کارآفرینی در سطح استان می باشد.

روابط عمومی شیلات استان اردبیل