آخرین آموزش ها

 

برای دریافت مزایای استخرهای پرورش ماهی

   هشت ضلعی بر رو عکس بالا کلیک کنید

ورود به سایت

اوقات شرعی

 

پیام مدیرکل شیلات استان اردبیل بمناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر و حلول ماه شوال

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل شیلات استان اردبیل دکتر میرآرمان واعظی مدیر کل شیلات استان طی پیامی پیشاپیش فرا رسیدا عید سعید فطر و حلول ماه شوال را به همه مسلمانان تبریک گفت.

 

در این پیام آمده است: رمضان، دعوتی است به بازیافتن «خود گمشده»، ندایی است برای عشق تقرب به درگاه الهی، ضیافتی است برای تناول از مائده تقوا و پایان این مهمانیِ خدایی، عید فطر است؛ عید توفیق بر طاعت و اطاعت، عید توبه و تهذیب نفس، عید ذکر و یاد محرومان و گرسنگان. روز عید فطر روز پاکی روح و فرصت برخورداری از فیض عظیم الهی و در پیش گرفتن راه مستقیم پروردگار پس از ماه طهارت و ضیافت الهی است.  روز عیدی گرفتن از خدای متعال، با دل خاضع و خاشع و درخواست خیراتی که به برترین بندگانش عنایت فرموده که توفیق دستیابی به تابش نور معرفت و توبه و انابه برای رفع تاریکی‌ها و گرفتاری‌ها بوده است.

 

اینجانب پیشاپیش حلول ماه شوال و فرارسیدن عید سعید فطر را به محضر حضرت ولی عصر امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و مردم مسلمان به ویژه مردم انقلابی عزیزمان تبریک گفته و امیداریم در پرتو معارف ماه مبارک رمضان و برکات عید سعید فطر، شاهد تقویت و تحکیم همدلی و برادری میان امت اسلامی باشیم.

 

روابط عمومی شیلات استان اردبیل