آخرین آموزش ها

 

برای دریافت مزایای استخرهای پرورش ماهی

   هشت ضلعی بر رو عکس بالا کلیک کنید

ورود به سایت

اوقات شرعی

 

 

پیام تسلیت مدیرکل شیلات استان اردبیل به مناسبت شهادت حضرت علی (ع)

 

به گزارش روابط عمومی شیلات استان اردبیل، دکتر میرآرمان واعظی مدیرکل شیلات استان اردبیل طی پیامی شهادت جانسوز مولای متقیان، امیر المومنین (ع) را تسلیت گفت.

 

متن پیام ایشان به شرح ذیل است:

 

((لیالی قدر علاوه بر آیین و فضایلی خاص، همواره یادآور مظلومیتی بزرگ برای والاترین جایگاه اسلام ناب محمدی(ص) در دل تاریخ است. بیست و یکم ماه مبارک رمضان سالروز شهادت مظهر صلابت، تجسم عینی عدالت و سرسلسله شجره طیبه امامت حضرت علی (ع)، آن امام همامی که شهید محراب خانه معبود است و ذکر نام بزرگش حرمتی برای توسل و استعانت از خداوند متعال شده و روایت بخشندگی اش، روزنه امید سائلان و درد مندان گشته است.

 

اینک که در شب‌های پر برکت قدر بار دیگر توفیق عبادت و بندگی و بهره‌گیری از معنویات خوان گسترده الهی نصیب همه بندگان شده، با یاد بزرگ‌مرد تاریخ، علی (ع) زیر باران رحمت «لیله القدر «می‌ایستیم تا جان‌هایمان تطهیر شود و شاید به مضمون قدر که می‌گویند از هزار ماه برتر است دست‌یابیم گرچه ما را بر عظمت و شناسایی آن راهی نیست.

 

اینجانب ضمن آرزوی کسب توفیق معنوی از ماه مبارک رمضان و قبولی طاعات، عبادات و راز و نیازهای مسلمانان و مومنان در لیالی پرفیض قدر، شهادت مظلومانه و جانگداز امیرالمومنین حضرت علی علیه السلام را به عموم مسلمانان روزه دار و مردم مومن، متدین و دوستدار اهل بیت(ع) تسلیت عرض می نمایم.