آخرین آموزش ها

 

برای دریافت مزایای استخرهای پرورش ماهی

   هشت ضلعی بر رو عکس بالا کلیک کنید

ورود به سایت

اوقات شرعی

پیام تبریک مدیرکل شیلات استان اردبیل بمناسبت اعیاد شعبانیه

دکتر میرآرمان واعظی مدیرکل شیلات استان اردبیل با صدور پیامی سالروز میلاد با سعادت سرور و سالار آزادگان عالم حضرت اباعبدالله الحسین (ع(،ولادت حضرت ابوالفضل العباس(ع) و روز جانباز و سالروز ولادت با سعادت حضرت امام سجاد(ع) را تبریک گفت.

ایشان بیان کرد: پاسداری از کیان آئین و میهن ریشه در عمیق ترین آموزه های دینی و باورهای ملی دارد که در عصر ما از جبهه های دفاع مقدس تا ایستادگی بر سر عزت و اقتدار ایران خود را در عالی ترین شکل نشان داده است. حضرت ابوالفضل العباس(ع) نماد هیبت، شجاعت و دلاوری بود که در برابر بیداد زمانه خود ایستاد و با صلابت از حق مظلوم در برابر ظالمان عصر جهالت و تاریکی دفاع کرد و با شهادت پرافتخارش نور بر تارک تاریخ تاباند.

دکتر واعظی ضمن تبریک ولادت حضرت امام حسین (ع) و روز پاسدار به همه پاسداران ایران عزیز بویژه سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی پاسدار رشید اسلام که الگویی فاخر از منش پاسداری از میهن اسلامی بود، سالروز ولادت جانباز بزرگ سرزمین کربلا، حضرت ابوالفضل العباس علیه‌السلام، مظهر غیرت، شجاعت و رشادت را نیز به همه هموطنان بزرگوار بویژه جانبازان رشید و دلاور تبریک گفته و از خداوند یکتا برای همه ملت شریف ایران سلامتی و سربلندی آرزو کرد.