آخرین آموزش ها

 

برای دریافت مزایای استخرهای پرورش ماهی

   هشت ضلعی بر رو عکس بالا کلیک کنید

ورود به سایت

اوقات شرعی

پیام تبریک مدیرکل شیلات استان اردبیل به مناسبت ایام الله دهه فجر

دکتر میرآرمان واعظی مدیرکل شیلات استان اردبیل با صدور پیامی، آغاز دهه مبارک فجر و فرا رسیدن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را به تمام ملت شریف ایران تبریک گفت.

دکتر واعظی اظهار داشت انقلاب اسلامی ایران مظهر تجلی نور در ظلمت و نماد دستیابی به معانی عمیق قرآنی در قلوب ملت همیشه در صحنه ایران است. طلیعه رهایی انسانیت از خودكامگی و استبداد ستم شاهی به رهبری فرزانه ای است كه اندیشه ای جز عزت اسلام در سر نداشت. دوازدهمین روز بهمن هر سال، شوق‌انگیزترین صفحه كتاب انقلاب، یعنی روز ورود زعیـم آگاه، حضرت امام‌خمینی(ره) به ایران ورق می خورد.

انقلابی كه رساترین فریاد تاریخ، یعنی امام امت، آن را رهبری كرد و به فرجام رساند و برای حفظ آن با تمام وجود تلاش كرد. ایام الله دهه فجر، تجلی حماسه ماندگار و الهام بخشی است که صفحهای زرین در تاریخ حیات ملت ایران گشود و نسیم روحبخش بهار انقلاب، مشام وفاداران راستین آزادی و عدالت را معطر نمود.

مردم با بصیرت ایران اسلامی كه در پایبندی به عهد و پیمان سرآمد روزگار هستند، قطعاً صدها بهمن را با همین پایداری در ایمان و عمل در كتاب تاریخ انقلاب ورق خواهند زد تا این حركت الهی به صف صاحب اصلی انقلاب حضرت مهدی(عج) گره بخورد.

دکتر واعظی گفت اینجانب سالگرد پیروزی انقلاب شكوهمند اسلامی، این روزهای تاریخ ساز را به ملت شهید پرور ایران اسلامی تبریک می گویم و پیروزی و سرافرازی همیشگی ملت غیور ایران را در همه عرصه های سیاسی، علمی، اجتماعی و فرهنگی از خداوند متعال مسئلت دارم.

روابط عمومی شیلات استان اردبیل