آخرین آموزش ها

 

برای دریافت مزایای استخرهای پرورش ماهی

   هشت ضلعی بر رو عکس بالا کلیک کنید

ورود به سایت

اوقات شرعی

مدیرکل شیلات استان اردبیل با ارسال پیامی یوم الله 13 آبان، روز دانش آموز و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی را به عموم مردم تبریک گفت.

متن پیام دکتر میرآرمان واعظی بدین شرح است:

بسمه تعالی

یوم الله سیزدهم آبان در دفتر خاطرات ارزشمند ملت ایران، برگ زرین و پرافتخاری است که در وجود مومنان و خداترسان جسارت استکبارستیزی و درس بزرگ شهادت و دلیری آموخت و ترجمان این واقعیت شد که سرانجام دیوار ستم فروریختنی است.

این روز شاهد تبعید سرسلسله بیداردلان و نادره روزگاران حضرت امام خمینی (ره) بوده است و با اغتنام فرصت، به روان پاک روح خدا و همه جان های خدایی به ویژه شهدای دانش آموز که بیداری توام با آزادی معنوی و اجتماعی خواست رهایی از یوغ استکبار را برای ما به ارمغان آوردند و استقلال و جمهوری اسلامی را به ما ارزانی بخشیدند سلام و درود میفرستم.

آری 13 آبان ماه روز تجلی ارزش ها و صدور پیام انقلاب اسلامی به مظلومان و ستمدیدگان در سراسر جهان، روز مبارزه با زیاده خواهی و ناعدالتی ها و روز حضور گسترده و پرشور مردم فهیم و قدرشناس ایران اسلامی در محکومیت توطئه های استکبار جهانی است.

اینجانب ضمن دعوت از عموم امت حزب الله، مومن و خداجوی ایران اسلامی برای حضور در مراسم یوم الله سیزدهم آبان از مردم شریف و انقلابی استان اردبیل می خواهم که همواره روحیه حقیقت جویی، ظلم ستیزی و عدالت طلبی و مبارزه با استکبار را در دل و جان خود بیدار نگه داشته و در پرتو رهنمودهای رهبر معظم انقلاب در ترویج گفتمان استکبارستیزی تلاش و کوشش نمایند.

از خداوند متعال برای همگان بویژه جامعه جوان و نوجوان استان اردبیل موفقیت و بهروزی مسألت می نمایم.