آخرین آموزش ها

 

برای دریافت مزایای استخرهای پرورش ماهی

   هشت ضلعی بر رو عکس بالا کلیک کنید

ورود به سایت

اوقات شرعی

به گزارش روابط عمومی اداره کل شیلات استان آقای دکتر واعظی مدیر کل شیلات استان اردبیل طی پیامی فرا رسیدا عید سعید فطر را به همه مسلمانان تبریک گفتند در متن این پیام آمده است.ماه خدا به پایان رسید و بساط میهمانی حق تا سال آینده برچیده شد؛ اما خوب می‌دانیم که درهای رحمت الهی بر روی بندگان صالح الهی همیشه باز است. رمضان فرصتی استثنایی بود که هرکس به اندازه توان خود از خوشه های رحمت الهی بر چیند. هرکس در این ماه تلاش کرد، به اوج بندگی رسید و خوشا به سعادت بندگان مخلص خدا که قدر فرصت دانستند و در گرمای تابستان مجاهدت نمودند و نگذاشتند فرمان الهی بر زمین بماند.

رمضان ماه نیکی ها و پاکی ها بوده و هست. در این ماه قلب انسان رئوف می‌گردد و گرایش به خوبیها زیاد. رمضان تمرینی است برای یکسال آینده. برای روزهایی که شیطان در کمین نشسته تا خط انحراف را نشان خلایق الهی دهد و آنها را از رسیدن به ا... باز دارد. تحفه این ماه تقواست و رسیدن به قله های ایمان هدف آن.

اینک که پس از یک ماه تلاش و ایستادگی به مقصد فطر رسیده ایم باید خود را برای مقابله با وسوسه های ابلیس آماده کنیم و با سلاح تقوا به جنگ طاغوت درون برویم.

اینجانب فرا رسیدن عید سعید فطر، عید بندگی و طاعت را خدمت شما هم استانیهای عزیز تبریک عرض نموده و از درگاه مقدس حضرت دوست برایتان طلب مغفرت و سعادت می نمایم. امیدوارم خداوند متعال در سایه دعاهای شما مردم مؤمن در ظهور حضرت بقیة ا... الاعظم «اروحنا فداه» تعجیل نماید.

والسلام علیکم ورحمت ا... و برکاته