آخرین آموزش ها

 

برای دریافت مزایای استخرهای پرورش ماهی

   هشت ضلعی بر رو عکس بالا کلیک کنید

ورود به سایت

اوقات شرعی

به گزارش روابط عمومی آقای دکتر واعظی مدیرکل شیلات استان به همراه جمعی از همکاران در مورخ 23/02/1398 در ساختمان دادگستری استان با جناب آقای دکترعتباتی رئیس کل محترم دادگستری استان اردبیل دیدار و گفتگو نمودند.

در این دیدار ابتدا آقای دکتر واعظی گزارش کاملی از روند تولید آبزیان در استان ارائه نموده و افزودند از مجموع 540 مزرعه پرورش ماهی و منابع آبی استان حدود ده هزار تن انواع ماهی استحصال شده و انتظار می رود در سال 98 پانزده درصد افزایش تولید داشته باشیم. ایشان اظهار داشتند تعداد 500 هزار قطعه بچه ماهی سفیدبه ارزش بیش از دو میلیارد تومان و با پیگیریهای این اداره کل توسط سازمان شیلات ایران به استان اردبیل تخصیص داده شده واز اعتبارات ملی سازمان شیلات ایران تامین اعتبار شده و انشاء الله در روزهای آینده به استان حمل شده و در منابع آبی، کانالها و سدهای استان رهاسازی می شوند.

وی گفتند تکثیر ماهی تمام ماده در مشگین شهر، برنامه تلویزیونی سو هدیه سی ، اجرای جشنواره های طبخ آبزیان و افزایش تولید در واحد سطح از اهم فعالیتهای شیلات استان می باشد.

در ادامه جناب آقای دکتر عتباتی هم ضمن تقدیر و تشکر از مدیرکل شیلات استان اظهار داشتند فعالیتهای شیلات استان مصداق اقتصاد مقاومتی و رونق تولید است و دادگستری کل استان از راه اندازی کسب و کارهای موفق حمایت می کند. ایشان افزودند هرچقدر اشتغال در جامعه برای جوانان فراهم شود به تبع آن مشکلات و بزهکاریها کاهش خواهد یافت.