آخرین آموزش ها

 

برای دریافت مزایای استخرهای پرورش ماهی

   هشت ضلعی بر رو عکس بالا کلیک کنید

ورود به سایت

اوقات شرعی

معاون امور برنامه ریزی و اقتصادی وزارت جهاد کشاورزی گفت: بخش شیلات طی پنج سال اخیر در حوزه آبزی پروری و صید ۴۶ درصد رشد داشته که نشان دهنده مدیریت شایسته در این بخش است.

به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران دکتر عبدالمهدی بخشنده در مراسم شیلات ایران در چهل سالگی انقلاب اسلامی و آیین تکریم و تقدیر از دکتر حسن صالحی رییس سابق سازمان شیلات ایران اظهار داشت: هم اکنون در دوران سخت تحریم قرار داریم و دشمن با تمام توان به میدان آمده و تمام روزنه ها را بسته است، اما ما باید با تلاش بیشتر و راهکارهای جدید در حوزه های مختلف اقتصادی به ویژه کشاورزی به مقاومت خود ادامه دهیم.

وی دستاورد های بخش شیلات در پنج سال دوران مدیریت دکتر حسن صالحی را درخشان توصیف و تصریح کرد: این دستاوردها مایه افتخار بخش کشاورزی است.

بخشنده در عین حال بر استفاده و فعال کردن ظرفیت های خالی در این حوزه در دوره ریاست جدید سازمان شیلات تاکید کرد.

وی با بیان این که ظرف پنج سال اخیر در زمینه های مختلف آبزی پروری، صیادی، توسعه میگو و ماهیان خاویاری ریل گذاری بزرگی صورت گرفته است، ابراز امیدواری کرد که این ریل گذاری در سال های آینده نیز ادامه یابد.

معاون وزیر جهاد کشاورزی با اشاره به این که تغییر مدیریت سازمان شیلات ایران به علت ادامه کسالت و بیماری دکتر صالحی صورت گرفته است، گفت: همکاری دکتر صالحی جانباز پر افتخار کشور مان به صورت مشاوروزیر ادامه خواهد یافت.

همچنین معاون امور برنامه ریزی و اقتصادی وزارت جهاد کشاورزی گفت: بخش شیلات طی پنج سال اخیر در حوزه آبزی پروری و صید ۴۶ درصد رشد داشته که نشان دهنده مدیریت شایسته در این بخش است.

لازم به یاد آوری است که آقای دکتر واعظی مدیر کل شیلات استان اردبیل هم با دعوت رسمی سازمان شیلات ایران در این مراسم حضور داشتند.