آخرین آموزش ها

 

برای دریافت مزایای استخرهای پرورش ماهی

   هشت ضلعی بر رو عکس بالا کلیک کنید

ورود به سایت

اوقات شرعی

به گزارش روابط عمومی اداره کل شیلات استان آقای دکتر میر آرمان واعظی مدیر کل شیلات استان اردبیل طی پیامی چهاردهم خرداد سالگرد ارتحال بنیانگزار جمهوری اسلامی وقیام پانزده خرداد راتسلیت گفتند در قسمتی از این پیام آمده است.

السلام علیک یا روح ا...
چهاردهم و پانزدهم خرداد ماه در حافظه تاریخی ملت ایران یادآور نام و شخصیت ابرمردی است که جهان بشریت به شناخت و درک او در اواخر قرن بیستم مباهات کرده و از آن به عنوان مصلح بزرگ و عامل تولید قدرت و اراده در مستضعفین و محرومین عالم برای ایستادگی و مقاومتدر برابر مستکبرین و نظام های زورگو و سلطه گر یاد می کند .
با گذشت بیست و نه سال از ارتحال ملکوتی رهبر کبیر انقلاب اسلامی امام راحل (ره)به جرأت می توان گفت بر خلاف آرزوها و برآوردهای دشمن، افکار و اندیشه های بلند و آرمان های سترگ آن حضرت فراتر از جغرافیای ایران، امروز منشور راهنمای شگفت انگیزترین تحولات و رخدادها در سطح منطقه راهبردی غرب آسیا و شمال آفریقا و نیز در سرزمین های تحت استیلای بلوک سلطه قرار گرفته است .
امام خمینی(ره) با بصیرت نافذ انقلاب اسلامی را رهبری کرد و با استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایرانو گفتمان سازی آگاهی بخش، افکار عمومی و وجدانهای خفته جهانیان را بیدار ساخت.
در بیست و نهمین سالگرد ارتحال ملکوتی معلم و طبیب دلها در حالی به سوگ آن سفر كرده می نشینیم که به واسطه لطف بیکران الهی ، رهبری فرزانه و درس آموخته مکتب امام خمینی رضوان الله تعالی علیه سکان هدایت و رهبری ملت آزاده ایران و مسلمانان جهان اسلام را بر عهده گرفته و در پرتو عنایات حضرت ولی عصر ارواحنا له الفدا به منزلگاه سعادت هدایت می نماید و ۱۵ خرداد ۱۳۴۲نیز نقطه عطفی در تاریخ مبارزات ملتی علیه استبداد و استعمار است که با نام و اندیشه و راه امام خمینی رحمه الله علیه پیوندی جاودانه دارد. راهش مستدام و پر رهرو باد.