آخرین آموزش ها

 

برای دریافت مزایای استخرهای پرورش ماهی

   هشت ضلعی بر رو عکس بالا کلیک کنید

ورود به سایت

اوقات شرعی

آقای دکتر میرآرمان واعظی مدیرکل شیلات استان براساس دعوت آقای مهندس امامی فرماندار محترم شهرستان گرمی در مورخ 30/1/97 در جلسه بررسی مسائل و مشکلات بخش کشاورزی آن شهرستان شرکت نمودند.

به گزارش روابط عمومی آقای مهندس امامی در این جلسه با مطرح نمودن مشکلات جاده های بین مزارع، پایاب سدهای عمارت و تازه کند، بهسازی کانالهای کشاورزی و عدم تمکین بعضی از بانکها به مصوبات جلسه قبلی، افزودند شهرستان گرمی با وجود منابع آبی مناسب استعدا د ایجاد مجتمعهای پرورش ماهی را دارد و با پایان مطالعات جامع آبزی پروری شهرستان این امر محقق خواهد شد. ایشان افزودند برای جلوگیری از ضرر و زیان کشاورزان و باغداران از بابت تک محصولی باید به سمت آبزی پروری حرکت کنیم و از امکاتان موجود و منابع آبی به نحو مطلوب استفاده نمائیم.

آقای دکتر میرزاده نماینده محترم مردم شهرستان گرمی در مجلس شورای اسلامی نیز طی سخنانی از راه اندازی پرورش ماهی در سد گیلارلو وبرگزاری جشنواره طبخ آبزیان تشکر نموده وافزودند با وجود رودخانه های دره رود ،بالهارود و... در این شهرستان وبا انجام مطالعات میتوانیم در زمینه پرورش ماهی اشتغالزایی خوبی داشته باشیم  .

در ادامه جلسه آقای دکتر واعظی ضمن عرض سلام به حضار، اظهار داشتند در این شهرستان 41 مورد استخر پرورش ماهی با تولید 607 تن در سال در حال فعالیت می باشند و براساس برنامه افزایش تولید پانزده هزار تن در استان سهم شهرستان گرمی هم افزایش دو هزار تن ماهی را دارد و امیدواریم با برنامه ریزی درست و حمایت همه جانبه مسئولین ذیربط، جذب یک نفر کارشناس شیلات، اجرای دوره های آموزشی، احداث ساختمان اداری و خرید یک دستگاه خودرو، توسعه آبزی پروری این شهرستان را اجرایی نمائیم.