آخرین آموزش ها

 

برای دریافت مزایای استخرهای پرورش ماهی

   هشت ضلعی بر رو عکس بالا کلیک کنید

ورود به سایت

اوقات شرعی

اولین جلسه کارگروه توسعه شیلات استان با حضور استاندار محترم، معاونین، رؤسا و مدیران کل ادارات استان و مدیر کل و معاونان شیلات استان در مورخ 4/11/96 در سالن شهید باهنر استانداری تشکیل گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل شیلات استان جلسه با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید و پخش کلیپ از فعالیتهای شیلات استان آغاز گردید. سپس آقای دکتر واعظی مدیرکل شیلات استان با برنامه پاورپوینت اهم فعالیتها و برنامه های توسعه شیلات و افزایش تولید علی الخصوص در شمال استان و پایاب سد خدآفرین را برای حاضرین در جلسه توضیح داده و راهکارها و مشکلات پیش روی افزایش تولید را بیان نمودند. در ادامه هر یک از مدیران کل ادارات مسائل و مشکلات پیش روی افزایش تولید را مطرح نمودند. در نهایت استاندار محترم آقای مهندس بهنام جو ضمن جمع بندی مطالب اظهار داشتند باتوجه به اشتغالزایی بالای این طرح همه مدیران کل دید مثبت به این امر داشته باشند تا بتوانیم با اشتغال جوانان از مشکلات جامعه بکاهیم. در نهایت مقرر گردید:

1-    اداره کل شیلات استان به تفکیک شهرستانها نسبت به بررسی برنامه های عملیاتی، ، ظرفیت سنجی و زمانبندی طرح اقدام نماید.

2-    اعتبار مورد نیاز طرح مطالعه جامع آبزی پروری شهرستانها توسط سازمان مدیریت برنامه ریزی در سال 96 و 97 تامین گردد.

3-    برش شهرستانی برنامه عملیاتی تا اواخر هفته آینده توسط اداره کل شیلات به استانداری ارائه گردد.

4-    در راستای اجرای برنامه، فعالیتهای بازاریابی، ایجاد صنایع تبدیلی و تکمیلی و همچنین صادرات محصولات شیلاتی به کشورهای هدف در دستور کار قرار گیرد.

5-    سازمان همیاری شهرداریها نسبت به پیگیری و تحویل اراضی جهت اجرای طرح پایلوت پرورش ماهی در منطقه مغان اقدام نماید.

6-    همه دستگاههای اجرایی ذیربط نسبت به اجرایی شدن طرح توسعه شیلات اهتمام ویژه اعمال نمایند.